Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
Line 490: | Line 490: | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ZL'''MY | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ZL'''MY | ||
|'''ZL'''MY | |'''ZL'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!Wheat | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ZW'''MY | |||
|'''ZW'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''W'''# | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ZW'''MY | |||
|'''ZW'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
| | | | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
[[Category:FAQ]] | [[Category:FAQ]] |