Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
Line 199: | Line 199: | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''FESX'''MY | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''FESX'''MY | ||
|'''FESX'''MY | |'''FESX'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!BUND | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''GBL'''MY | |||
|'''FGBL'''MM*YY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''BD'''MYY <br> '''BD'''# | |||
|'''GB''' Z9-DT | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''FGBL'''MY | |||
|'''FGBL'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
| | | |