Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 73: | Line 73: | ||
|'''SP'''MY | |'''SP'''MY | ||
|'''SP'''# <br> +'''SP'''MYY <br> @'''SP'''# <br> @'''SP'''MYY | |'''SP'''# <br> +'''SP'''MYY <br> @'''SP'''# <br> @'''SP'''MYY | ||
|'''SP''' #F | |'''SP''' #F <br> '''SP''' MY | ||
|'''SPA'''MYY | |'''SPA'''MYY | ||
|'''SP'''MY | |'''SP'''MY | ||
Line 123: | Line 123: | ||
|'''/YM'''MY | |'''/YM'''MY | ||
|'''YM'''MY | |'''YM'''MY | ||
|- | |||
!Euro FX | |||
|'''6E'''MY | |||
|'''6E'''MY | |||
|@'''EU'''# <br> @'''EU'''MYY | |||
|'''6E''' #F <br> '''6E''' MY | |||
|'''EU6'''MYY | |||
|'''6E'''MY | |||
|'''6E'''MY | |||
|'''/6E'''MY | |||
|'''6E'''MY | |||
|- | |||
!Japanese Yen | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
!British Pound | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
!Crude Oil | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
[[Category:FAQ]] | [[Category:FAQ]] |