Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
No edit summary |
|||
Line 137: | Line 137: | ||
|'''/6E'''MY | |'''/6E'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''6E'''MY | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''6E'''MY | ||
|- | |||
!Eurodollar - i-rate derivative | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''GE'''MY | |||
|'''GE'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''ED'''# <br> @'''ED'''MYY | |||
|'''GE''' #F <br> '''GE''' MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |- | ||
!Japanese Yen | !Japanese Yen |