Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
Line 293: | Line 293: | ||
|'''/NG'''MY | |'''/NG'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''NG'''MY | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''NG'''MY | ||
|- | |||
!E-Mini Natural Gas | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''QG'''MY | |||
|'''QG'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |- | ||
!Heating Oil | !Heating Oil |