Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
Line 468: | Line 468: | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ZC'''MY | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ZC'''MY | ||
|'''ZC'''MY | |'''ZC'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!Soybean | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ZS'''MY | |||
|'''ZS'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''S'''MYY | |||
|'''S''' #F | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ZS'''MY | |||
|'''ZS'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
| | | | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
[[Category:FAQ]] | [[Category:FAQ]] |