Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
Line 332: | Line 332: | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''M6C'''MY | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''M6C'''MY | ||
|'''M6C'''MY | |'''M6C'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!E-Micro EUR/USD | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''M6E'''# | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''M6E'''MY | |||
|'''M6E'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!E-Micro USD/JPY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''M6J'''# | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''M6J'''MY | |||
|'''M6J'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!E-Micro USD/CHF | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''M6S'''# | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''M6S'''MY | |||
|'''M6S'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
| | | |