Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
Line 260: | Line 260: | ||
|- | |- | ||
|colspan="10" style="background-color:#fad67d;" |'''Energies ''' | |colspan="10" style="background-color:#fad67d;" |'''Energies ''' | ||
|- | |||
!Crude Oil Emini | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''QM'''MY | |||
|'''QM'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''QM'''# <br> @'''QM'''MYY | |||
|'''QM''' #F <br> '''QM''' MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |- | ||
!Crude Oil | !Crude Oil |