Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
Line 310: | Line 310: | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''M6A'''MY | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''M6A'''MY | ||
|'''M6A'''MY | |'''M6A'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!E-Micro GBP/USD | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''M6B'''# | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''M6B'''MY | |||
|'''M6B'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!E-Micro USD/CAD | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''M6C'''# | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''M6C'''MY | |||
|'''M6C'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
| | | |