Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
Line 167: | Line 167: | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
| | | | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!E-Mini Japanese Yen | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''J7'''MY | |||
|'''J7'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''JE'''# <br> @'''JE'''MYY | |||
|'''ZJ''' #F <br> '''ZJ''' MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|'''J7'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
| | | |