Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
Line 165: | Line 165: | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
|'''HSI'''MY | |'''HSI'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!Nikkei 225 | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''NK'''MY | |||
|'''NKD'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''NKD'''MYY <br> @'''NKD'''# | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
| | | |