Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
Line 315: | Line 315: | ||
|'''/HO'''MY | |'''/HO'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''HO'''MY | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''HO'''MY | ||
|- | |||
!Brent Crude | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''BZ'''MY | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''EB'''# <br> @'''EB'''MYY | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''BRN'''MY | |||
|'''NSEA-M'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |- | ||
[[Category:FAQ]] | [[Category:FAQ]] |