Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
Line 299: | Line 299: | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ZB'''MY | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ZB'''MY | ||
|'''ZB'''MY | |'''ZB'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!E-Micro AUD/USD | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''M6A'''# | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''M6A'''MY | |||
|'''M6A'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
| | | |