Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
Line 459: | Line 459: | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
|- | |- | ||
|colspan="10" style="background-color:#fad67d;" |'''Commodities ''' | |||
|- | |||
!Corn | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ZC'''MY | |||
|'''ZC'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|@'''C'''# <br> @'''C'''MYY | |||
|'''C''' #F | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ZC'''MY | |||
|'''ZC'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
[[Category:FAQ]] | [[Category:FAQ]] |