Symbol Guide: Difference between revisions
From MultiCharts
→Futures Symbols
Line 188: | Line 188: | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''FDAX'''MY | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''FDAX'''MY | ||
|'''FDAX'''MY | |'''FDAX'''MY | ||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
| | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |||
|- | |||
!Euro Stoxx | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''ESTX50'''MY | |||
|'''FESX'''MM*YY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''EX'''MYY <br> '''EX'''# | |||
|'''ET''' U6-DT | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"|'''FESX'''MY | |||
|'''FESX'''MY | |||
|style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | |style="width: 10%; background-color:#E3FBE5;"| | ||
| | | |