Supported security types: Difference between revisions
From MultiCharts
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 186: | Line 186: | ||
|<p align="center"><b><font color="green">V</font></b></p><!-- '''Index'''--> | |<p align="center"><b><font color="green">V</font></b></p><!-- '''Index'''--> | ||
|<p align="center"><b><font color="green">V</font></b></p><!-- '''Futures'''--> | |<p align="center"><b><font color="green">V</font></b></p><!-- '''Futures'''--> | ||
|<p align="center"><b><font color="green">V</font></b></p><!-- '''Forex'''--> | |||
|<p align="center"><b><font color="red">X</font></b></p><!-- '''Stock Opt'''--> | |||
|<p align="center"><b><font color="red">X</font></b></p><!-- ''' Futures Opt'''--> | |||
|<p align="center"><b><font color="red">X</font></b></p><!-- ''' Index Opt'''--> | |||
|<p align="center"><b><font color="red">X</font></b></p><!-- CFD''--> | |||
|<p align="center"><b><font color="red">X</font></b></p><!-- Bond '''--> | |||
|<p align="center"><b><font color="red">X</font></b></p><!-- Fund '''--> | |||
|<p align="center"><b><font color="red">X</font></b></p><!-- Spread --> | |||
|<p align="center"><b><font color="red">X</font></b></p><!-- Commodity --> | |||
|<p align="center"><b><font color="green">V</font></b></p><!-- Brokerage service --> | |||
|- | |||
|<p align="center">'''OANDA'''</p> | |||
|<p align="center"><b><font color="red">X</font></b></p><!-- Stock --> | |||
|<p align="center"><b><font color="red">X</font></b></p><!-- '''Index'''--> | |||
|<p align="center"><b><font color="red">X</font></b></p><!-- '''Futures'''--> | |||
|<p align="center"><b><font color="green">V</font></b></p><!-- '''Forex'''--> | |<p align="center"><b><font color="green">V</font></b></p><!-- '''Forex'''--> | ||
|<p align="center"><b><font color="red">X</font></b></p><!-- '''Stock Opt'''--> | |<p align="center"><b><font color="red">X</font></b></p><!-- '''Stock Opt'''--> |